Новый сайт Делюкс Вояж

Мальовнича Україна

Чи багато Ви подорожували Україною? Не їздили у справах або до родичів, а саме подорожували? Відкривали нові міста та місця, дізнавалися раніше невідомі цікавинки?

Ми розпочинаємо наш проект "Мальовнича Україна"!

Кожного тижня - розповідь про надзвичайні, гарні куточки нашої рідної краіни,  цікаві туристичні об’єкти, невідомі маршрути та незвичні факти, що надихають на подорожі.

Від заходу до сходу, вивчаймо нашу Батьківщину разом!

Місто Керч - старовинна перлина Боспору

Panticapaeum

Керч - найдавніше місто України, і найбільш східне за розташуванням на Кримському півострові.

Керч стала власне Керчю лише у ХVІІІ столітті, а до того була Пантікапеєм, Боспором, носила имя Керіш, Корчев, Крц, Крх, Крч, Воспро, Черкіо, Восперо, Аспро-Монте, Васпро...

Чернівці: Атлантида в горах Буковини

chernovcy

Працюючи над статтею про Чернівці, ми зважились на цікавий, на наш погляд, експеримент.  Цей матеріал було створено в співавторстві, він складається з 2-х частин. 1 частина - запропонована нами "візитка" міста. Що ж до 2-ї частини, тут і криється сюрприз! Своїми думками і відчуттям міста з нами поділився наш земляк, краматорчанин, а нині - чернівчанин Антон Дворжак, який наразі вже близько 2-х років мешкає у Чернівцях. Розповідь вийшла цікава, щира, дотепна і...дуже справжня. 

Отже, почнемо :)

Бакота - місце, якого нема на карті

bakota-site-3

Скоріше за все, ви ніколи раніше не чули цієї назви!

Розташовану на березі Дністра, на Хмельниччині, Бакоту інколи називають прихованою материковою Ялтою. Завдяки захисту високих скель, мікроклімат в цій місцевості дуже нагадує субтропічний, як на південних берегах Криму!

Facebook group
Facebook page
Instagram
YouTube Делюкс Вояж
Telegram Делюкс Вояж